loader image

Nabídka volných pracovních pozic

Společnost PD PLAST, spol. s r.o. – výrobce vstřikovaných plastových dílů pro automobilový průmysl hledá do svých závodů v Uherském Brodě a v Hradčovicích vhodné kandidáty/kandidátky na obsazení následujících pracovních pozic:

LISAŘ

Pracovní náplň:

  • provádění vizuální kontroly plastových dílů
  • jednoduché montážní práce
  • balení dílů dle balicího plánu

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat v rámci třísměnného pracovního režimu
  • pečlivost a spolehlivost

VEDOUCÍ ÚSEKU NÁKUPU A LOGISTIKY

  • vedení, motivace a hodnocení týmu logistiky
  • komunikace s dodavateli a zákazníky společnosti
  • odpovědnost za optimalizaci skladové zásoby materiálu
  • tvorba a optimalizace logistického konceptu
  • uplatňování aktivní politiky strategického nákupu
  • participace na zavádění nových projektů do výroby
  • tvorba a udržování řízené dokumentace úseku logistiky

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • velmi dobrou znalost MS Office, znalost práce s IS HELIOS výhodou
  • zkušenost s vedením lidí
  • schopnost týmové práce, organizační schopnosti
  • komunikativnost, flexibilitu, odpovědnost, spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxi na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou, odpovědnou a perspektivní práci ve vedení firmy
  • mladý a příjemný kolektiv
  • možnosti profesního růstu a rozvoje
  • stravenkový paušál a balíček benefitů
  • po odpracovaném roce smlouvu na dobu neurčitou

LISAŘ

Požadujeme:

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • motivační mzdové ohodnocení dle dosahovaných výsledků
  • prostor pro kariérní růst
  • možnost dalšího vzdělávání
  • další zaměstnanecké benefity

Žádosti:

Vaše žádosti se strukturovaným životopisem včetně přehledu dosavadní praxe zasílejte na e-mailovou adresu:
ivona.orsavova@pdplast.com
Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel. čísle: 702 165 031.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE - SÍDLO SPOLEČNOSTI:

PD PLAST, spol. s r. o.
Vazová 2375
Uherský Brod
688 01
IČ: 25573250
DIČ: CZ25573250

ZÁVOD HRADČOVICE:

Hradčovice 282
Hradčovice
687 33